Ako si zaobstarať ten správny domov


Chcete si kúpiť byt či dom ale nevyznáte sa v tejto problematike? Nevadí, sme tu pre vás aby sme vám poradili ako nato…

Keď si chceme vytvoriť nový priestor pre náš život (pravdepodobne na celý život), mali by sme sa najprv rozhodnúť, v ktorom meste chceme fungovať. To je viac menej jasné. Pri zvažovaní, kam sa presťahovať, poväčšine berieme do úvahy tieto aspekty: pracovné možnosti, perspektívu do budúcna (hlavne pre naše deti), spoločenský život, voľnočasové možnosti apod.

Najväčšiu peňaženku si pripravte ak vašou odpoveďou je Bratislava. V sekcii „byty na predaj Bratislava“ sa totižto ceny bytov pohybujú výrazne vyššie ako je tomu v ostatných mestách v krajine, čo je ale úplne prirodzené vzhľadom na fakt, že sa jedná o hlavné mesto.
Táto investícia prináša viacero výhod, predovšetkým pracovné príležitosti a vyššie platy (v porovnaní ostatnými mestami). Investícia je preto logická, nároky na život sú v hlavnom meste vyššie, ale úmerne tomu aj spomínané platové ohodnotenie, takže je to vyvážený jav.
Pri kúpe bytu v Bratislave všetko závisí (tak ako aj všade inde) predovšetkým od lokality bytu. Čím viac sa budeme približovať k centru, tým viac si budú majitelia pýtať za predaj bytu. Bratislava je cenovo najlákavejšia v okrajových častiach alebo v oblasti ako je Rača alebo Petržalka.

Ak si svoj život v Bratislave nepredstavujete ale chcete mať hlavné mesto stále „na dosah ruky“, potom je vhodnou voľbou pre vás Trnava.barker.sk
Trnava je mesto ideálne pre rodinný život. Svojou dlhou históriou, ale aj svojou modernou, je ideálom pre mladých i starších. Je jedno, či máte záujem o moderné byty alebo klasické rodinné domy. Trnava toto všetko má „v svojom repertoári“ a ponúka to svojim záujemcom za lákavé ceny (hlavne v porovnaní s hlavným mestom).

V prípade, že máte záujem o pokojnejší typ života, blízko slovenského vidieka a hôr, potom je ideálom pre vás zakúpiť si byt či dom v Martine. „Reality Martin“ sú cenovo dostupné, byty sa tam pohybujú napríklad jednoizbové byty v centre sú dostupné aj za cenu 27 600 EUR.