Bytový projekt Tulipa Třebešín, absolútne bývanie v Prahe

Kvalitné bývanie bez kompromisov kombinujúci jedinečnú lokalitu s priestorovo veľkorysými interiéry. Krasne rozhľady späté s okolím aj bezchybné miesto pre život vašich detí. Účelne riešené dispozície a priame napojenie na mestskú dopravu. To všetko a ešte oveľa viac ponúka pražský projekt Tulipa Třebešín.

Slová “bývanie v meste, ale zároveň uprostred prírody” sa pri charakteristike súčasných bytových projektov stala už celkom fádnym klišé. Pri troche dobrej vôle je totiž možné použiť u takmer každého mestského bývania. Tulipa Třebešín žiadne podobné hlasné slogany nepotrebuje. Fakty totiž hovoria úplne jasne.

Lekár i zábava na dosah ruky

Projekt Tulipa Třebešín skutočne rastie v centre Prahy (Strašnice v Prahe 3), o čom najlepšie svedčí dostupnosť Václavského námestia autom behom desiatich minút. Ešte bližšie stojí nákupná galéria Flora, zdravotné stredisko, nemocnica či stanica metra Želivského. To isté platí pre základné služby každodennej potreby ako supermarket, pošta, škola a škôlka alebo športoviská.

Ak sa rozhliadnete z okien, pochopíte, prečo je Praha najkrajšie mesto na svete. A zároveň vás prekvapí, ako moc je nielen věžatá, ale aj zelená. Stromy rastú prakticky všade okolo. Pokojné zákutia s lavičkami a detským ihriskom vytvára napríklad Třebešínský park, zatiaľ čo renovovaný Malešický park prekypuje vodnými a cvičebnými prvkami, altány, zvonkohrami a inými atrakciami pre malé i veľké.

Elegantná architektúra bez rezignácie na praktickosť

Oba domy projektu Tulipa Třebešín s rozmanitým prostredím vyložene ladia. Pôsobia sviežo, prirodzene, vyžarujú pokoj a harmóniu. Vyššia budova má jedenásť, nižšiu deväť podlaží a dohromady vytvárajú jednotný, vyvážený celok, vznešene plávajúce zeleňou.

Základom jednotlivých bytov je ich optimálne usporiadanie, aby v nich všetci členovia domácnosti našli veľa priestoru. Originálne tvary, funkčnosť, dostatok prirodzeného denného svetla a výhľady do diaľky prepájajúci interiéry s krajinou garantujú každodenný pohodu i pohodlie.

Široký výber pôdorysov na všetkých poschodiach

Vo všetkých bytoch, od praktických 1 + kk až po vysoko komfortné 4 + kk, sa môžete zhlboka nadýchnuť na terase či balkóne, na prízemí dokonca na predzáhradke. K výbave bytov patrí vaňa, sprchovací kút a dve toalety. S ich vybavením, rovnako ako s prípadnou zmenou dispozícií a doladením bytového dizajnu, ochotne poradia interiérový architekt. Konzultácii s ním zadarmo získate podpisom rezervačnej zmluvy.

Projekt Tulipa Třebešín kladie dôraz na vytvorenie kvalitného a inšpiratívneho prostredia pre bežný život. Ponúka pestrú paletu rozumne riešených bytov pre všetky vekové skupiny i možnosti aktívneho trávenia času. Ak chcete prežívať pocit absolútneho bývanie, jedná sa o ideálne miesto práve pre vás.

zroj