j-alej

Bývanie v novom. Jégého alej IV.

Jégého alej IV. je developerský projekt v atraktívnej oblasti Bratislavy. Ukončený by mal byť v auguste 2016. Štvrtá etapa Jégého aleje pozostáva z 20-podlažného bytového domu a priľahlej 2-podlažnej budovy. V bytovej veži sa nachádza 194 1- až 4-izbových bytov a apartmánov s plochou od 34 do 115 m2. Všetky byty v tomto projekte majú terasu alebo balkón/lodžiu. Byty na vyšších poschodiach Vám poskytnú nádherný výhľad na Bratislavu. Pre majiteľov áut je dispozícii parkovanie v garážovom dome.

V septembri minulého roka prešiel projekt Jégého alej 4. zmenou a ponúka viac menších bytových jednotiek. Ako uvádza internetový portál etrend.sk vo svojom článku, že z väčších 3- a 4-izbových bytov sa stali menšie 1- a 2-izbové byty, vzhľadom k súčasnej situácii a dopytu na nové byty v Bratislave. Architektonicky projekt Jégého alej IV. nadväzuje na už existujúce etapy projektu.
Na predaj bytov v Bratislave, v projekte Jégého alej IV., sú z ponúkaných 194 bytov a apartmánov k dispozícii bytové jednotky 1+kk s plochou od 37,71m2 do 38,83m2 v cenách od 66 tis. € do 86 tis. €. 2-izbové resp. 1(2)+kk sú k dispozícii v cenách od 89 tis.€ do 119 tis.€ s rozlohami od 47,91m2 do 53,77m2. Z väčších bytov sú voľné už len 3-izbové byty s plochami od 77,33m2 do 88,9m2 v cenových reláciách od 168 tis.€ do 198 tis.€. Najväčšie 4-izbové byty sú už predané.

Objekt je zabezpečený elektronickým vrátnikom a garáže kamerovým systémom. Garážová brána funguje na kartu alebo PIN-kód. Vybavenie jednotlivých bytov je rozdielne. Podlahy v komore, predsieni a zádverí môžu byť keramické alebo laminátové, podľa priania zákazníka. Kúpeľne a WC sú vyhotovené v sériách obkladov a dlažieb Smart, Matte a Lena. V ostatných miestnostiach si môže zákazník vybrať laminátové plávajúce podlahy podľa svojho výberu. Balkóny a lodžie majú mrazuvzdorné dlažby a terasy betónovú dlažbu. Vstupné dvere sú protipožiarne s bezpečnostným kovaním a panoramatickým priezorom. Vnútorné dvere sú fóliované. Okná bytov na Jégého aleji IV. sú plastové, zvonka šedé a zvnútra, vrátane parapetu, biele. Pre celý bytový dom je ústredné kúrenie s výhrevnými telesami a termostatickými hlavicami. V kuchyni je štandardná príprava pre kuchynskú linku, vrátane vzduchotechniky. V kúpeľni umývadlo, smaltovaná oceľová vaňa, pákové batérie, prívod pre práčku a revízne dvierka na meranie teplej a studenej vody. WC závesné zn. Vitra, rovnako ako umývadlo v kúpeľni.

Ako už bolo spomínané na web stránke, v sekcii O lokalite, v tejto bratislavskej časti žijú najmä rodiny s deťmi, pre ktoré sú veľmi dôležité možnosti využitia voľného času s deťmi, na detských ihriskách alebo príležitosť športového relaxu. Pre mamičky s deťmi je výhodná blízkosť Štrkoveckého jazera s množstvom detských atrakcií. Športové vyžitie ponúka zimný štadión, Národné tenisové centrum, športová hala a krytá plaváreň na Pasienkoch, ale aj kúpalisko Tehelné pole.

Jégého alej IV. je ideálnym bývaním v tichej a pokojnej časti Bratislava – Ružinov, neďaleko centra metropoly, s dobrou dopravnou dostupnosťou autom, či prostriedkami mestskej hromadnej dopravy. V bezprostrednej blízkosti projektu sa nachádzajú obchodné centrá POLUS a Centrál. Bytový komplex je obklopený množstvom zelene a tak ponúka kus prírody vo veľkomeste.