Predaj rodinných domov Drahelčice


K najobľúbenejším trendom v bývaní sa v poslednej dobe radí najmä rodinné domčeky s komplexne premysleným moderným riešením. Drahelčice sú pokojnú lokalitou, ktorá leží smerom na západ od Prahy vo vzdialenosti iba 5 kilometrov a ponúka tak súčasne nerušené bývanie aj výbornú dopravnú dostupnosť do Praha. V mieste sa nachádza Mestský úrad a reštaurácia, v susednej obci Rudná potom nájdete zdravotnícke stredisko, ordinácii zubného lekára, materskú i základnú školu, poštu, obchody, reštaurácie, poštu i ďalšie občiansku vybavenosť. V Drahelčicćh možno využiť aj MHD, stanica metra B “Zličín” je vzdialená len niekoľko zastávok, ľahko dostupný je aj dôležitý dopravný ťah D5. Neďaleko ležiace hrady Karlštejn a Tetín priamo nabádajú k výletom, rovnako tak čarovná krajina v údolí okolo Sv Jana pod Skalou.

Moderné riešenie

Rodinné domy Drahelčice ležia na rovinatom pozemku, ku každému patrí záhrada o rozlohe 161 až 335 m2, vďaka modernému projektu RD Drahelčice spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá pre nízkoenergetické bývanie. Úspora energie je totiž uprednostnená v záujme pohodlného a lacného bývania. Solárne kolektory umiestnené na streche slúžia k ohrevu teplej úžitkovej vody, elektrický kotol sa pýši účinnosťou až 99 %. V spojení s nadštandardnou kvalitou zateplenie celej stavby tak môžete počítať s až tridsaťpercentnou úsporou oproti bežným stavbám. V prízemí každého domu v Drahelčicćh nájdete obývaciu izbu, kúpeľňu, WC, šatňu a zádverie, po schodisku sa dostanete na poschodie, kde sa nachádzajú tri spálne a kúpeľňa. Samozrejmosťou sú aj keramické dlaždice a v obytných miestnostiach plávajúca podlaha vo farbe dreva. Kúpeľne a WC sú kompletne moderne vybavené, žiadne dorábky rozhodne nebudú potrebné. Na vykurovanie slúži priamovýhrevné radiátory.

Výber vhodného financovania

Ak sa rozhodnete zvoliť perspektívu bývanie v pokojnej romantickej krajine s dobrým spojením do Prahy, môžete využiť hneď niekoľkých možností spôsobu financovania. Možno využiť štandardného systému splátok, hypotéky s eventuálne kombináciou predaja vašej existujúcej nehnuteľnosť, zvýhodnených splátok alebo všetko vyriešiť priamou úhradou po kolaudácii. Podrobnosti vrátane prípadného kontaktu nájdete na internetových stránkach RD Drahelčice, vaše otázky radi zodpovieme a vyjdeme vám v ústrety v prípade individuálnych požiadaviek. Nájdete tu aj bohatú fotogalériu, z ktorej si môžete urobiť predbežnú predstavu o ponúkanom modernom štýle bývania. Bývanie vo vlastnom dome má mnoho výhod a je celosvetovým trendom, preto o ňom skúste uvažovať aj vy.