Projekt Byty Jinočany


Neďaleko Prahy vďaka spoločnosti BEMETT as vyrástol nový developerský projekt. Tri nízkopodlažné byty stoja v tichej lokalite v blízkosti obce Jinočany. V lokalite Juh možno tak nájsť moderné bývanie aj pre náročných. Projekt Byty Jinočany ponúka cez 90 nových bytov. Dispozične sa jedná o byty 2+kk a 3+kk, ktoré sú ponúkané vo veľkosti od 39,1 metrov štvorcových až po 92,42 metrov štvorcových. Pre ešte luxusnejšie bývanie je k dispozícii aj viladom, kde sa nachádza iba 6 bytov, ktoré ponúka dispozičné riešenie 4+kk.

Byty sú vybavené priamou výhrevnou konvektorom a v niektorých je v kúpeľni pripravená aj zásuvka pre rebríček. V celom byte je položená plávajúca podlaha lamino vo farbe dreva, okrem kúpeľne, WC, komory a zádverie, kde sú kvalitné keramické dlaždice. K prízemným bytom sú tiež navyše k dispozícii menšie oplotené predzáhradky.

Výbornú občiansku vybavenosť tvorí materská a základná škola, pošta, knižnica a zdravotné stredisko, kde sa nachádza zubár, praktický lekár a lekáreň. Na dobré jedlo si môžete zájsť posedieť do miestnej reštaurácie a pre športové vyžitie je pripravené futbalové ihrisko. V neďalekej Rudnej si potom môžete zájsť aj napríklad na squash, fitness, tenis či do sauny a solária. Dopravná dostupnosť zaisťuje rýchlostnej komunikácie R1 a diaľnice D5. Počas niekoľkých minút sa dostanete do hlavného mesta Prahy aj autobusom mestskej hromadnej dopravy na stanicu metro Zličín.

Pre chvíle strávené v prírode si môžete z Jinočan vyraziť pozrieť do dedinky Svatý Jan pod Skalou. Tá sa nachádza v samotnom srdci oblasti Český kras. Za navštívenie tu stojí tiež kostol sv. Jána Krstiteľa a jaskyne sv. Ivana. V neposlednom rade k výletu nabáda aj známy hrad Karlštejn, na ktorom sú často poriadané najrôznejšie kultúrne akcie.