rezidence-letokruhy-01

Rezidencia Letokruhy: nové byty Chodov


V súčasnej dobe máme naozaj široké možnosti v ohľade bývania. Kto chce bývať v aktuálnych trendoch, môže si z bohatej ponuky vždy prísť na svoje. Veľmi obľúbené sú predovšetkým developerské projekty. Tých vzniká v poslednej dobe naozaj celá rada. Ak by ste radi bývali v Prahe, popremýšľajte napríklad o rezidenceletokruhy.cz!

Tento projekt vám ponúkne oveľa viac, než si možno dokážete štandardne predstaviť! K dispozícii budete mať 87 bytových jednotiek najrôznejších veľkostí. V oblasti dispozičného členení počítajte s možnosťami 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Samozrejmosťou je garážové státie a pivničné kóje. Terasy a balkóny sú pokryté sibírskym smrekovcom. Bude sa vskutku jednať o bývaní vašich najtajnejších snov!
 

Nadštandardné až luxusné bývanie so všetkým všudy

Rezidencia Letokruhy poskytne vysoký nadštandard, ktorý šplhá až do úrovne luxusu. Prvky, ako sú drevené okná, plávajúce podlahy a vysoko dizajnové dlažby dodajú ešte viac na komfortnosti. Ak pridáte k tomu veľa zelene v okolí, ktorá je vhodná pre každodennú relaxáciu po práci, ale aj pre zábavné vyžitie vašich detí, je už celkom iste o čom premýšľať. Spokojné bývanie v rámci rezidencie Letokruhy získate navyše za veľmi priaznivú obstarávaciu cenu!
 
Rezidencia Letokruhy ponúkne dostatok súkromia i komplexné spokojnosť. Bez preháňania by sa dalo tvrdiť, že vám tu nebude chýbať naozaj vôbec nič. Letokruhy sú vsadené do lokality Praha 4 na Komárková. Jedná sa o spojenie prírody so všetkými vymoženosťami veľkomesta. Vďaka prepracovanej infraštruktúre to budete mať celkom kúsok za zábavou, ale aj za športom, prípadne na nákupy. V Prahe získate oveľa ľahšie ako kdekoľvek inde aj pracovné uplatnenie. Ak uvažujete o bývaní v Prahe 4 a lákajú vás nové developerské projekty, určite vezmite k úvahe aj rezidenciu Letokruhy! Je jedno, či je vám dvadsať alebo napríklad šesťdesiat, projekt je určený pre každého z vás.